|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Tuesday, June 23, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594135 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A02 | Gitchi Gummi 17UB1 | vs. | Tonka United 03 B Academy | 594134 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A10 | White Bear SC 2003 Boys Black | vs. | MTA 03B Ice Jakica | 594137 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A09 | Eagan Wave Soccer Club - B17 | vs. | Fusion Boys 03 Select 2 | 594138 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A08 | Central Minn - B17 D | vs. | NMTR B 2003 D Perez | 594136 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A07 | SES U17B Strikers | vs. | A07 | 594090 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B02 | NMTR B 2003 D Batters | vs. | Austin Boys U17 League 1 First Division | 594089 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B10 | Keliix-Intra - B17 | vs. | Urban Ventures Athletics - B17 | 594092 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B09 | Richfield Soccer Association - B17 | vs. | MUS 17U Boys Copa | 594093 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B08 | Sartell Soccer Association - B17 | vs. | Mankato Unit - B17 | 594091 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B07 | IGH Heat - B17 | vs. | NMTR B 2003 D Red | Bracket - Wednesday, June 24, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594142 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A03 | Gitchi Gummi 17UB1 | vs. | White Bear SC 2003 Boys Black | 594140 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A04 | Tonka United 03 B Academy | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B17 | 594139 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A10 | Central Minn - B17 D | vs. | MTA 03B Ice Jakica | 594141 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A09 | SES U17B Strikers | vs. | Fusion Boys 03 Select 2 | 594143 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A08 | A07 | vs. | NMTR B 2003 D Perez | 594097 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B03 | NMTR B 2003 D Batters | vs. | Keliix-Intra - B17 | 594095 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B04 | Austin Boys U17 League 1 First Division | vs. | Richfield Soccer Association - B17 | 594094 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B10 | Sartell Soccer Association - B17 | vs. | Urban Ventures Athletics - B17 | 594096 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B09 | IGH Heat - B17 | vs. | MUS 17U Boys Copa | 594098 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B08 | NMTR B 2003 D Red | vs. | Mankato Unit - B17 | Bracket - Thursday, June 25, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594147 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A01 | Eagan Wave Soccer Club - B17 | vs. | Gitchi Gummi 17UB1 | 594144 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A03 | Central Minn - B17 D | vs. | White Bear SC 2003 Boys Black | 594146 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A02 | SES U17B Strikers | vs. | Tonka United 03 B Academy | 594148 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A10 | A07 | vs. | MTA 03B Ice Jakica | 594145 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A09 | NMTR B 2003 D Perez | vs. | Fusion Boys 03 Select 2 | 594102 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B01 | Richfield Soccer Association - B17 | vs. | NMTR B 2003 D Batters | 594099 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B03 | Sartell Soccer Association - B17 | vs. | Keliix-Intra - B17 | 594101 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B02 | IGH Heat - B17 | vs. | Austin Boys U17 League 1 First Division | 594103 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B10 | NMTR B 2003 D Red | vs. | Urban Ventures Athletics - B17 | 594100 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B09 | Mankato Unit - B17 | vs. | MUS 17U Boys Copa | Bracket - Friday, June 26, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594150 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A05 | Gitchi Gummi 17UB1 | vs. | Central Minn - B17 D | 594149 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A07 | White Bear SC 2003 Boys Black | vs. | A07 | 594151 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A06 | Eagan Wave Soccer Club - B17 | vs. | SES U17B Strikers | 594152 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A02 | NMTR B 2003 D Perez | vs. | Tonka United 03 B Academy | 594153 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A10 | Fusion Boys 03 Select 2 | vs. | MTA 03B Ice Jakica | 594105 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B05 | NMTR B 2003 D Batters | vs. | Sartell Soccer Association - B17 | 594104 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B07 | Keliix-Intra - B17 | vs. | NMTR B 2003 D Red | 594106 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B06 | Richfield Soccer Association - B17 | vs. | IGH Heat - B17 | 594107 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B02 | Mankato Unit - B17 | vs. | Austin Boys U17 League 1 First Division | 594108 | TBD |
--
|
--
| B09 vs B10 | MUS 17U Boys Copa | vs. | Urban Ventures Athletics - B17 | Bracket - Saturday, June 27, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594157 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A01 | SES U17B Strikers | vs. | Gitchi Gummi 17UB1 | 594156 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A05 | A07 | vs. | Central Minn - B17 D | 594158 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A04 | NMTR B 2003 D Perez | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B17 | 594154 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A03 | Fusion Boys 03 Select 2 | vs. | White Bear SC 2003 Boys Black | 594155 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A02 | MTA 03B Ice Jakica | vs. | Tonka United 03 B Academy | 594112 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B01 | IGH Heat - B17 | vs. | NMTR B 2003 D Batters | 594111 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B05 | NMTR B 2003 D Red | vs. | Sartell Soccer Association - B17 | 594113 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B04 | Mankato Unit - B17 | vs. | Richfield Soccer Association - B17 | 594109 | TBD |
--
|
--
| B09 vs B03 | MUS 17U Boys Copa | vs. | Keliix-Intra - B17 | 594110 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B02 | Urban Ventures Athletics - B17 | vs. | Austin Boys U17 League 1 First Division | Bracket - Sunday, June 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594160 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A03 | Tonka United 03 B Academy | vs. | White Bear SC 2003 Boys Black | 594161 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A09 | Central Minn - B17 D | vs. | Fusion Boys 03 Select 2 | 594159 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A01 | A07 | vs. | Gitchi Gummi 17UB1 | 594162 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A06 | NMTR B 2003 D Perez | vs. | SES U17B Strikers | 594163 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A04 | MTA 03B Ice Jakica | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B17 | 594115 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B03 | Austin Boys U17 League 1 First Division | vs. | Keliix-Intra - B17 | 594116 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B09 | Sartell Soccer Association - B17 | vs. | MUS 17U Boys Copa | 594114 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B01 | NMTR B 2003 D Red | vs. | NMTR B 2003 D Batters | 594117 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B06 | Mankato Unit - B17 | vs. | IGH Heat - B17 | 594118 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B04 | Urban Ventures Athletics - B17 | vs. | Richfield Soccer Association - B17 | Bracket - Monday, June 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594168 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A08 | Gitchi Gummi 17UB1 | vs. | NMTR B 2003 D Perez | 594164 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A05 | Tonka United 03 B Academy | vs. | Central Minn - B17 D | 594166 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A04 | White Bear SC 2003 Boys Black | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B17 | 594165 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A07 | Fusion Boys 03 Select 2 | vs. | A07 | 594167 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A06 | MTA 03B Ice Jakica | vs. | SES U17B Strikers | 594123 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B08 | NMTR B 2003 D Batters | vs. | Mankato Unit - B17 | 594119 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B05 | Austin Boys U17 League 1 First Division | vs. | Sartell Soccer Association - B17 | 594121 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B04 | Keliix-Intra - B17 | vs. | Richfield Soccer Association - B17 | 594120 | TBD |
--
|
--
| B09 vs B07 | MUS 17U Boys Copa | vs. | NMTR B 2003 D Red | 594122 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B06 | Urban Ventures Athletics - B17 | vs. | IGH Heat - B17 | Bracket - Tuesday, June 30, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594170 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A07 | Tonka United 03 B Academy | vs. | A07 | 594172 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A06 | White Bear SC 2003 Boys Black | vs. | SES U17B Strikers | 594169 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A05 | Eagan Wave Soccer Club - B17 | vs. | Central Minn - B17 D | 594173 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A01 | Fusion Boys 03 Select 2 | vs. | Gitchi Gummi 17UB1 | 594171 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A08 | MTA 03B Ice Jakica | vs. | NMTR B 2003 D Perez | 594125 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B07 | Austin Boys U17 League 1 First Division | vs. | NMTR B 2003 D Red | 594127 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B06 | Keliix-Intra - B17 | vs. | IGH Heat - B17 | 594124 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B05 | Richfield Soccer Association - B17 | vs. | Sartell Soccer Association - B17 | 594128 | TBD |
--
|
--
| B09 vs B01 | MUS 17U Boys Copa | vs. | NMTR B 2003 D Batters | 594126 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B08 | Urban Ventures Athletics - B17 | vs. | Mankato Unit - B17 | Bracket - Saturday, July 04, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 594174 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A10 | Gitchi Gummi 17UB1 | vs. | MTA 03B Ice Jakica | 594176 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A09 | Tonka United 03 B Academy | vs. | Fusion Boys 03 Select 2 | 594177 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A08 | White Bear SC 2003 Boys Black | vs. | NMTR B 2003 D Perez | 594175 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A07 | Eagan Wave Soccer Club - B17 | vs. | A07 | 594178 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A06 | Central Minn - B17 D | vs. | SES U17B Strikers | 594129 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B10 | NMTR B 2003 D Batters | vs. | Urban Ventures Athletics - B17 | 594131 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B09 | Austin Boys U17 League 1 First Division | vs. | MUS 17U Boys Copa | 594132 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B08 | Keliix-Intra - B17 | vs. | Mankato Unit - B17 | 594130 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B07 | Richfield Soccer Association - B17 | vs. | NMTR B 2003 D Red | 594133 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B06 | Sartell Soccer Association - B17 | vs. | IGH Heat - B17 |
|
|
| |
| |
| | |
|