|
|
|
|
|
Bracket - Tuesday, June 23, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379007 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A2 | MTA 04B Ice Yueill | vs. | Gitchi Gummi 16UBPII | 379005 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A8 | Shakopee Soc - B16 | vs. | St Croix 2004B Blue | 379006 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A7 | MUS 16U Boys Premier II | vs. | Fusion Boys 04 Select 1 | 379008 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A6 | Tonka United 04 B Academy | vs. | STMA - Rohrer | Bracket - Wednesday, June 24, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379010 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A3 | MTA 04B Ice Yueill | vs. | Shakopee Soc - B16 | 379009 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A4 | Gitchi Gummi 16UBPII | vs. | MUS 16U Boys Premier II | 379011 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A7 | STMA - Rohrer | vs. | Fusion Boys 04 Select 1 | 379012 | TBD |
--
|
--
| A8 vs A5 | St Croix 2004B Blue | vs. | Tonka United 04 B Academy | Bracket - Thursday, June 25, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379014 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A1 | MUS 16U Boys Premier II | vs. | MTA 04B Ice Yueill | 379015 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A3 | Tonka United 04 B Academy | vs. | Shakopee Soc - B16 | 379016 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A2 | STMA - Rohrer | vs. | Gitchi Gummi 16UBPII | 379013 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A8 | Fusion Boys 04 Select 1 | vs. | St Croix 2004B Blue | Bracket - Friday, June 26, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379019 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A7 | Shakopee Soc - B16 | vs. | Fusion Boys 04 Select 1 | 379020 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A1 | Tonka United 04 B Academy | vs. | MTA 04B Ice Yueill | 379017 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A4 | STMA - Rohrer | vs. | MUS 16U Boys Premier II | 379018 | TBD |
--
|
--
| A8 vs A2 | St Croix 2004B Blue | vs. | Gitchi Gummi 16UBPII | Bracket - Saturday, June 27, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379024 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A6 | MTA 04B Ice Yueill | vs. | STMA - Rohrer | 379021 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A3 | Gitchi Gummi 16UBPII | vs. | Shakopee Soc - B16 | 379022 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A8 | MUS 16U Boys Premier II | vs. | St Croix 2004B Blue | 379023 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A5 | Fusion Boys 04 Select 1 | vs. | Tonka United 04 B Academy | Bracket - Sunday, June 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379027 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A5 | Gitchi Gummi 16UBPII | vs. | Tonka United 04 B Academy | 379028 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A4 | Shakopee Soc - B16 | vs. | MUS 16U Boys Premier II | 379025 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A1 | Fusion Boys 04 Select 1 | vs. | MTA 04B Ice Yueill | 379026 | TBD |
--
|
--
| A8 vs A6 | St Croix 2004B Blue | vs. | STMA - Rohrer | Bracket - Monday, June 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 379029 | TBD |
--
|
--
| A1 vs A8 | MTA 04B Ice Yueill | vs. | St Croix 2004B Blue | 379032 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A7 | Gitchi Gummi 16UBPII | vs. | Fusion Boys 04 Select 1 | 379030 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A6 | Shakopee Soc - B16 | vs. | STMA - Rohrer | 379031 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A5 | MUS 16U Boys Premier II | vs. | Tonka United 04 B Academy |
|
|
| |
| |
| | |
|