|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Tuesday, June 23, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593616 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A02 | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | vs. | Maplebrook BU14 - Barnhouse | 593614 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A12 | MTA 06B Ice Quinn | vs. | Fusion Boys 06 Select 1 | 593613 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A11 | Salvo SC 06B Navy | vs. | EPSC 06B Red | 593611 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A10 | Blackhawks 06 B BLACK | vs. | White Bear SC 2006 Boys Orange | 593615 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A09 | St Croix 2006B | vs. | MUS 14U Boys Premier | 593612 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A08 | CRU Boys 2006 Premier | vs. | New Prague 14U Red | 593522 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B02 | Lakeville SC B06 Select | vs. | Blaine 06B EDT1 | 593521 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B10 | MUS 14U Boys Copa | vs. | North Suburban Soccer Association - B14 | 593524 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B04 | Park Valley United - Kurtzweg | vs. | Park Valley United - Kurtzweg | 593525 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B08 | EauClaireUnited 2006B Red | vs. | Keliix-Intra - B14 | 593523 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B07 | Central Minn - B14 D | vs. | NOSC Blast - B14 | 593567 | TBD |
--
|
--
| C01 vs C02 | Bloomington United 2006 | vs. | ESC U14 Boys First | 593568 | TBD |
--
|
--
| C02 vs C07 | ESC U14 Boys First | vs. | STMA - Derham | 593566 | TBD |
--
|
--
| C03 vs C10 | Prior Lake Soccer Club - B14 | vs. | Salvo SC 06B East Steel | 593569 | TBD |
--
|
--
| C04 vs C09 | Orono-Weston - B14 League 1 | vs. | St Croix 2006B Blue | 593570 | TBD |
--
|
--
| C05 vs C08 | Gitchi Gummi 14UB1 | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B14 | Bracket - Wednesday, June 24, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593622 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A03 | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | vs. | MTA 06B Ice Quinn | 593620 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A04 | Maplebrook BU14 - Barnhouse | vs. | Salvo SC 06B Navy | 593617 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A12 | Blackhawks 06 B BLACK | vs. | Fusion Boys 06 Select 1 | 593619 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A11 | St Croix 2006B | vs. | EPSC 06B Red | 593618 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A09 | New Prague 14U Red | vs. | MUS 14U Boys Premier | 593621 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A07 | White Bear SC 2006 Boys Orange | vs. | CRU Boys 2006 Premier | 593529 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B03 | Lakeville SC B06 Select | vs. | MUS 14U Boys Copa | 593527 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B04 | Blaine 06B EDT1 | vs. | Park Valley United - Kurtzweg | 593526 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B10 | EauClaireUnited 2006B Red | vs. | North Suburban Soccer Association - B14 | 593528 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B06 | Central Minn - B14 D | vs. | Central Minn - B14 D | 593530 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B08 | NOSC Blast - B14 | vs. | Keliix-Intra - B14 | 593574 | TBD |
--
|
--
| C01 vs C03 | Bloomington United 2006 | vs. | Prior Lake Soccer Club - B14 | 593572 | TBD |
--
|
--
| C02 vs C04 | ESC U14 Boys First | vs. | Orono-Weston - B14 League 1 | 593573 | TBD |
--
|
--
| C04 vs C09 | Orono-Weston - B14 League 1 | vs. | St Croix 2006B Blue | 593571 | TBD |
--
|
--
| C05 vs C10 | Gitchi Gummi 14UB1 | vs. | Salvo SC 06B East Steel | 593575 | TBD |
--
|
--
| C07 vs C08 | STMA - Derham | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B14 | Bracket - Thursday, June 25, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593624 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A01 | Salvo SC 06B Navy | vs. | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | 593627 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A03 | Blackhawks 06 B BLACK | vs. | MTA 06B Ice Quinn | 593628 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A02 | St Croix 2006B | vs. | Maplebrook BU14 - Barnhouse | 593626 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A12 | CRU Boys 2006 Premier | vs. | Fusion Boys 06 Select 1 | 593625 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A11 | New Prague 14U Red | vs. | EPSC 06B Red | 593623 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A10 | MUS 14U Boys Premier | vs. | White Bear SC 2006 Boys Orange | 593534 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B01 | Park Valley United - Kurtzweg | vs. | Lakeville SC B06 Select | 593531 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B03 | EauClaireUnited 2006B Red | vs. | MUS 14U Boys Copa | 593533 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B02 | Central Minn - B14 D | vs. | Blaine 06B EDT1 | 593535 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B10 | NOSC Blast - B14 | vs. | North Suburban Soccer Association - B14 | 593532 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B08 | Keliix-Intra - B14 | vs. | Keliix-Intra - B14 | 593579 | TBD |
--
|
--
| C04 vs C01 | Orono-Weston - B14 League 1 | vs. | Bloomington United 2006 | 593576 | TBD |
--
|
--
| C05 vs C03 | Gitchi Gummi 14UB1 | vs. | Prior Lake Soccer Club - B14 | 593580 | TBD |
--
|
--
| C07 vs C10 | STMA - Derham | vs. | Salvo SC 06B East Steel | 593577 | TBD |
--
|
--
| C08 vs C09 | Eagan Wave Soccer Club - B14 | vs. | St Croix 2006B Blue | 593578 | TBD |
--
|
--
| C09 vs C02 | St Croix 2006B Blue | vs. | ESC U14 Boys First | Bracket - Friday, June 26, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593633 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A05 | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | vs. | Blackhawks 06 B BLACK | 593634 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A08 | Maplebrook BU14 - Barnhouse | vs. | New Prague 14U Red | 593629 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A07 | MTA 06B Ice Quinn | vs. | CRU Boys 2006 Premier | 593630 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A04 | St Croix 2006B | vs. | Salvo SC 06B Navy | 593632 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A12 | MUS 14U Boys Premier | vs. | Fusion Boys 06 Select 1 | 593631 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A11 | White Bear SC 2006 Boys Orange | vs. | EPSC 06B Red | 593537 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B05 | Lakeville SC B06 Select | vs. | EauClaireUnited 2006B Red | 593540 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B10 | Blaine 06B EDT1 | vs. | North Suburban Soccer Association - B14 | 593536 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B07 | MUS 14U Boys Copa | vs. | NOSC Blast - B14 | 593538 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B06 | Park Valley United - Kurtzweg | vs. | Central Minn - B14 D | 593539 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B02 | Keliix-Intra - B14 | vs. | Blaine 06B EDT1 | 593582 | TBD |
--
|
--
| C01 vs C05 | Bloomington United 2006 | vs. | Gitchi Gummi 14UB1 | 593581 | TBD |
--
|
--
| C03 vs C07 | Prior Lake Soccer Club - B14 | vs. | STMA - Derham | 593583 | TBD |
--
|
--
| C04 vs C04 | Orono-Weston - B14 League 1 | vs. | Orono-Weston - B14 League 1 | 593584 | TBD |
--
|
--
| C08 vs C02 | Eagan Wave Soccer Club - B14 | vs. | ESC U14 Boys First | 593585 | TBD |
--
|
--
| C09 vs C10 | St Croix 2006B Blue | vs. | Salvo SC 06B East Steel | Bracket - Saturday, June 27, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593638 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A06 | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | vs. | St Croix 2006B | 593639 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A05 | CRU Boys 2006 Premier | vs. | Blackhawks 06 B BLACK | 593637 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A04 | New Prague 14U Red | vs. | Salvo SC 06B Navy | 593635 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A03 | MUS 14U Boys Premier | vs. | MTA 06B Ice Quinn | 593636 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A02 | White Bear SC 2006 Boys Orange | vs. | Maplebrook BU14 - Barnhouse | 593640 | TBD |
--
|
--
| A11 vs A12 | EPSC 06B Red | vs. | Fusion Boys 06 Select 1 | 593544 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B01 | Central Minn - B14 D | vs. | Lakeville SC B06 Select | 593543 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B05 | NOSC Blast - B14 | vs. | EauClaireUnited 2006B Red | 593545 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B04 | Keliix-Intra - B14 | vs. | Park Valley United - Kurtzweg | 593542 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B02 | North Suburban Soccer Association - B14 | vs. | Blaine 06B EDT1 | 593541 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B03 | North Suburban Soccer Association - B14 | vs. | MUS 14U Boys Copa | 593589 | TBD |
--
|
--
| C05 vs C01 | Gitchi Gummi 14UB1 | vs. | Bloomington United 2006 | 593588 | TBD |
--
|
--
| C07 vs C05 | STMA - Derham | vs. | Gitchi Gummi 14UB1 | 593590 | TBD |
--
|
--
| C08 vs C04 | Eagan Wave Soccer Club - B14 | vs. | Orono-Weston - B14 League 1 | 593586 | TBD |
--
|
--
| C09 vs C03 | St Croix 2006B Blue | vs. | Prior Lake Soccer Club - B14 | 593587 | TBD |
--
|
--
| C10 vs C02 | Salvo SC 06B East Steel | vs. | ESC U14 Boys First | Bracket - Sunday, June 28, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593643 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A10 | Salvo SC 06B Navy | vs. | White Bear SC 2006 Boys Orange | 593644 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A09 | Blackhawks 06 B BLACK | vs. | MUS 14U Boys Premier | 593642 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A01 | CRU Boys 2006 Premier | vs. | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | 593646 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A06 | New Prague 14U Red | vs. | St Croix 2006B | 593641 | TBD |
--
|
--
| A11 vs A03 | EPSC 06B Red | vs. | MTA 06B Ice Quinn | 593645 | TBD |
--
|
--
| A12 vs A02 | Fusion Boys 06 Select 1 | vs. | Maplebrook BU14 - Barnhouse | 593547 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B03 | Blaine 06B EDT1 | vs. | MUS 14U Boys Copa | 593548 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B05 | EauClaireUnited 2006B Red | vs. | EauClaireUnited 2006B Red | 593546 | TBD |
--
|
--
| B07 vs B01 | NOSC Blast - B14 | vs. | Lakeville SC B06 Select | 593549 | TBD |
--
|
--
| B08 vs B06 | Keliix-Intra - B14 | vs. | Central Minn - B14 D | 593550 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B04 | North Suburban Soccer Association - B14 | vs. | Park Valley United - Kurtzweg | 593592 | TBD |
--
|
--
| C02 vs C03 | ESC U14 Boys First | vs. | Prior Lake Soccer Club - B14 | 593593 | TBD |
--
|
--
| C05 vs C09 | Gitchi Gummi 14UB1 | vs. | St Croix 2006B Blue | 593591 | TBD |
--
|
--
| C07 vs C01 | STMA - Derham | vs. | Bloomington United 2006 | 593594 | TBD |
--
|
--
| C08 vs C08 | Eagan Wave Soccer Club - B14 | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B14 | 593595 | TBD |
--
|
--
| C10 vs C04 | Salvo SC 06B East Steel | vs. | Orono-Weston - B14 League 1 | Bracket - Monday, June 29, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593649 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A03 | Maplebrook BU14 - Barnhouse | vs. | MTA 06B Ice Quinn | 593652 | TBD |
--
|
--
| A08 vs A01 | New Prague 14U Red | vs. | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | 593648 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A07 | MUS 14U Boys Premier | vs. | CRU Boys 2006 Premier | 593650 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A06 | White Bear SC 2006 Boys Orange | vs. | St Croix 2006B | 593651 | TBD |
--
|
--
| A11 vs A05 | EPSC 06B Red | vs. | Blackhawks 06 B BLACK | 593647 | TBD |
--
|
--
| A12 vs A04 | Fusion Boys 06 Select 1 | vs. | Salvo SC 06B Navy | 593555 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B08 | Lakeville SC B06 Select | vs. | Keliix-Intra - B14 | 593551 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B05 | Blaine 06B EDT1 | vs. | EauClaireUnited 2006B Red | 593553 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B04 | MUS 14U Boys Copa | vs. | Park Valley United - Kurtzweg | 593552 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B07 | EauClaireUnited 2006B Red | vs. | NOSC Blast - B14 | 593554 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B06 | North Suburban Soccer Association - B14 | vs. | Central Minn - B14 D | 593600 | TBD |
--
|
--
| C01 vs C08 | Bloomington United 2006 | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B14 | 593596 | TBD |
--
|
--
| C02 vs C05 | ESC U14 Boys First | vs. | Gitchi Gummi 14UB1 | 593598 | TBD |
--
|
--
| C03 vs C04 | Prior Lake Soccer Club - B14 | vs. | Orono-Weston - B14 League 1 | 593597 | TBD |
--
|
--
| C09 vs C07 | St Croix 2006B Blue | vs. | STMA - Derham | 593599 | TBD |
--
|
--
| C10 vs C10 | Salvo SC 06B East Steel | vs. | Salvo SC 06B East Steel | Bracket - Tuesday, June 30, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593657 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A05 | Maplebrook BU14 - Barnhouse | vs. | Blackhawks 06 B BLACK | 593658 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A04 | MTA 06B Ice Quinn | vs. | Salvo SC 06B Navy | 593653 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A12 | St Croix 2006B | vs. | Fusion Boys 06 Select 1 | 593656 | TBD |
--
|
--
| A09 vs A01 | MUS 14U Boys Premier | vs. | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | 593655 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A08 | White Bear SC 2006 Boys Orange | vs. | New Prague 14U Red | 593654 | TBD |
--
|
--
| A11 vs A07 | EPSC 06B Red | vs. | CRU Boys 2006 Premier | 593557 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B07 | Blaine 06B EDT1 | vs. | NOSC Blast - B14 | 593559 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B06 | MUS 14U Boys Copa | vs. | Central Minn - B14 D | 593556 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B05 | Park Valley United - Kurtzweg | vs. | EauClaireUnited 2006B Red | 593560 | TBD |
--
|
--
| B06 vs B01 | Central Minn - B14 D | vs. | Lakeville SC B06 Select | 593558 | TBD |
--
|
--
| B10 vs B08 | North Suburban Soccer Association - B14 | vs. | Keliix-Intra - B14 | 593602 | TBD |
--
|
--
| C02 vs C07 | ESC U14 Boys First | vs. | STMA - Derham | 593604 | TBD |
--
|
--
| C03 vs C03 | Prior Lake Soccer Club - B14 | vs. | Prior Lake Soccer Club - B14 | 593601 | TBD |
--
|
--
| C04 vs C05 | Orono-Weston - B14 League 1 | vs. | Gitchi Gummi 14UB1 | 593605 | TBD |
--
|
--
| C09 vs C01 | St Croix 2006B Blue | vs. | Bloomington United 2006 | 593603 | TBD |
--
|
--
| C10 vs C08 | Salvo SC 06B East Steel | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B14 | Bracket - Saturday, July 04, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593663 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A10 | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | vs. | White Bear SC 2006 Boys Orange | 593661 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A06 | MTA 06B Ice Quinn | vs. | St Croix 2006B | 593660 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A05 | Salvo SC 06B Navy | vs. | Blackhawks 06 B BLACK | 593659 | TBD |
--
|
--
| A07 vs A02 | CRU Boys 2006 Premier | vs. | Maplebrook BU14 - Barnhouse | 593662 | TBD |
--
|
--
| A11 vs A09 | EPSC 06B Red | vs. | MUS 14U Boys Premier | 593664 | TBD |
--
|
--
| A12 vs A08 | Fusion Boys 06 Select 1 | vs. | New Prague 14U Red | 593561 | TBD |
--
|
--
| B01 vs B10 | Lakeville SC B06 Select | vs. | North Suburban Soccer Association - B14 | 593563 | TBD |
--
|
--
| B02 vs B02 | Blaine 06B EDT1 | vs. | Blaine 06B EDT1 | 593564 | TBD |
--
|
--
| B03 vs B08 | MUS 14U Boys Copa | vs. | Keliix-Intra - B14 | 593562 | TBD |
--
|
--
| B04 vs B07 | Park Valley United - Kurtzweg | vs. | NOSC Blast - B14 | 593565 | TBD |
--
|
--
| B05 vs B06 | EauClaireUnited 2006B Red | vs. | Central Minn - B14 D | 593606 | TBD |
--
|
--
| C01 vs C10 | Bloomington United 2006 | vs. | Salvo SC 06B East Steel | 593608 | TBD |
--
|
--
| C02 vs C09 | ESC U14 Boys First | vs. | St Croix 2006B Blue | 593609 | TBD |
--
|
--
| C03 vs C08 | Prior Lake Soccer Club - B14 | vs. | Eagan Wave Soccer Club - B14 | 593607 | TBD |
--
|
--
| C04 vs C07 | Orono-Weston - B14 League 1 | vs. | STMA - Derham | 593610 | TBD |
--
|
--
| C05 vs C05 | Gitchi Gummi 14UB1 | vs. | Gitchi Gummi 14UB1 | Bracket - Sunday, July 05, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593669 | TBD |
--
|
--
| A01 vs A11 | Tonka-Fusion Elite 06 Boys | vs. | EPSC 06B Red | 593665 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A09 | Maplebrook BU14 - Barnhouse | vs. | MUS 14U Boys Premier | 593668 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A08 | MTA 06B Ice Quinn | vs. | New Prague 14U Red | 593667 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A07 | Salvo SC 06B Navy | vs. | CRU Boys 2006 Premier | 593666 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A06 | Blackhawks 06 B BLACK | vs. | St Croix 2006B | 593670 | TBD |
--
|
--
| A12 vs A10 | Fusion Boys 06 Select 1 | vs. | White Bear SC 2006 Boys Orange | Bracket - Monday, July 06, 2020Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 593673 | TBD |
--
|
--
| A02 vs A11 | Maplebrook BU14 - Barnhouse | vs. | EPSC 06B Red | 593672 | TBD |
--
|
--
| A03 vs A10 | MTA 06B Ice Quinn | vs. | White Bear SC 2006 Boys Orange | 593674 | TBD |
--
|
--
| A04 vs A09 | Salvo SC 06B Navy | vs. | MUS 14U Boys Premier | 593676 | TBD |
--
|
--
| A05 vs A08 | Blackhawks 06 B BLACK | vs. | New Prague 14U Red | 593675 | TBD |
--
|
--
| A06 vs A07 | St Croix 2006B | vs. | CRU Boys 2006 Premier | 593671 | TBD |
--
|
--
| A12 vs A01 | Fusion Boys 06 Select 1 | vs. | Tonka-Fusion Elite 06 Boys |
|
|
| |
| |
| | |
|